دات نت نیوک
ﺳﻪشنبه 06 خرداد 1399
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 23 اردیبهشت 1399
امضای پنج تفاهم‌نامه همكاری در شبکه آزمایشگاهی صنعت برق

  امضای پنج تفاهم‌نامه همكاری در شبکه آزمایشگاهی صنعت برق

امتیاز: Article Rating

پیرو خبر ایجاد و راه‌اندازی شبکه آزمایشگاهی صنعت برق با بیش از 250 دستگاه و تجهیزات آزمایشگاهی، توسط دفتر برنامه‌ریزی و تایید صلاحیت آزمایشگاه‌های صنعت برق و انرژی در مرکز آزمون، بازرسی، استانداردهای نیرو(آبانیرو)، فعالیت‌ها و برنامه‌های متنوعی به منظور ارایه دستاوردها و همچنین ارایه توانمندی‌های آزمایشگاهی کشور، در این دفتر برنامه‌ریزی و اجرا شده است.
بر اساس این گزارش، دفتر برنامه‌ریزی و تایید صلاحیت آزمایشگاه‌های صنعت برق و انرژی در جهت تحقق اهداف بلند مدت خود در راستای دستیابی به بهبود کیفی و افزایش کمّی خدمات آزمایشگاهی در حوزه‌ صنعت برق و تسهیل در دسترسی پژوهشگران و صنایع کشور به خدمات آزمایشگاهی، تفاهم‌نامه‌های‌ همکاری بین شبکه آزمایشگاهی صنعت برق و آزمایشگاه‌های متقاضی همکار منعقد کرده است.
در این راستا، پنج تفاهم‌نامه‌ همکاری بين شبکه آزمایشگاهی صنعت برق از يك طرف و آزمایشگاه‌های فشار قوی شرکت پارس سویچ، شرکت سیمکو، شرکت صا ایران، شرکت لکسر و مرکز پایش وضعیت دانشگاه صنعتی شریف از طرف دیگر، به امضا رسید.
گفتنی است، براساس این تفاهم‌نامه‌ها که در پژوهشگاه نیرو امضا شد، دو طرف در زمینه هم¬افزایی توانمندی-های آزمایشگاهی، استفاده بهینه از امکانات موجود جهت ارائه خدمات علمی_ آزمایشگاهی و تسهیل در دسترسی صنایع و پژوهشگران به خدمات مطلوب آزمایشگاهی در حوزه صنعت برق، همکاری خواهند کرد.
قرار است اين تفاهم ¬نامه از زمان مبادله، 6 ماه شمسي برای آزمایشگاه متقاضی، تحت عنوان عضویت آزمایشی و در صورت توافق طرفين و ارزیابی عملکرد آزمایشگاه و تایید شبکه آزمایشگاهی صنعت برق، با موضوعات مطرح شده در تفاهم‌نامه، تحت عنوان عضویت قطعی، در مدت دو سال اجرایی گردد.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • امضای پنج تفاهم‌نامه همكاری در شبکه آزمایشگاهی صنعت برق
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: